Gospodyni numer 6/2019 Zapraszamy do lektury

REKLAMA

"Gospodyni" to  jedyny społeczny magazyn dla kobiet mieszkających na terenach wiejskich. Pismo może pochwalić sie juz niemal 60-letnią tradycją na polskim rynku prasowym. Pierwsze wydanie ukazało się w 1957 roku. "Z tradycją w nowoczesność" to dziś główna dewiza twórców pisma.

Obecnie "Gospodyni" to czasopismo dla aktywnych i zapracowanych kobiet, które poszukują inspiracji. Dla kobiet nade wszystko przywiązanych do uniwersalnych wartości: rodziny, miłości, przyjaźni. Kobiet, które odważnie idą przez życie i potrafią dzielić sie swoim doświadczeniem. Czytelniczki "Gospodyni" niezwykle często angażują się w działalność społeczną np. w kołach gospodyń wiejskich.

"Gospodyni" jest magazynem obejmującym swoją tematyką szeroką paletę zagadnień dotyczących życia współczesnej mieszkanki wsi. W każdym numerze prezentujemy portrety kobiet. W wywiadach i reportażach przedstawiamy zjawiska społeczne i obyczaje. Radzimy jak dbać o zdrowie i urodę oraz jak uprawiać ogród. Całość uzupełnia szeroki dział kulinarny oparty w dużej mierze na przepisach Czytelniczek.

Sygnały od naszych Czytelników świadczą o tym, że Zaufaniem i skutecznością cieszą sie reklamy zamieszczane na łamach "Gospodyni.


DZIAŁ REKLAMY:
 
Magdalena Głogowska
tel. +48 510 273 659
 
Beata Fluder-Loth
tel. +48 502 535 962