Najnowszy numer Gospodyni już od dziś w sprzedaży:) Możesz zamówić go na  www.edukram.pl
Zimowy blask - metamorfoza naszej czytelniczki Powrót do listy

Po lecie i jesieni czas na zimę – a zima lubi błyszczeć. Dlatego tak jak w porannym zimowym słońcu wszystko skrzy i mieni się spowite pierwszym szronem, a potem migocą płatki śniegu, tak kobieta o typie urody „zima” potrzebuje blasku. Nasza bohaterka okazała się kontrastową „zimą”. To rzadki typ urody wśród Polek. „Zimami” są najczęściej… gorące Hiszpanki. Dlatego pani „zima” wyróżnia się w tłumie. Nie sposób przejść obok niej obojętnie. Nie wolno tylko pozwolić, by jej urok zgasiły nieodpowiednie dla niej kolory.

 Magazyn „Gospodyni” wraz z partnerami – w tym z firmą Cellbes – miał swoje stoisko na wrześniowych targach Agro Show. Tam, na scenie, nasza stylistka Marlena Rąpała mówiła o tym jak dbać o siebie, swój wygląd w wirze codziennych obowiązków, ciężkiej pracy czy pomimo braku czasu. Radziła, jak ubierać się na co dzień i od święta, tak by czuć się dobrze, swobodnie i atrakcyjnie. Tego właśnie wykładu wysłuchała pani Anna. Pod jego wpływem podeszła do strefy Gospodyni Café, porozmawiała o swoich potrzebach i obawach – i już wiedziała, że wyśle swoje zgłoszenie do „Metamorfozy gospodyni”. A że jest osobą energiczną i sprawczą, więc jak pomyślała, tak zrobiła.

 

Chcesz zostać bohaterką metamorfozy Gospodyni?

Napisz dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie i prześlij swoje zdjęcie na redakcja@gospodyni.com.pl z dopiskiem "metamorfoza".

 

   pani Anna przed i po metamorfozie

  

   

Pełną fotorelcję i opis metamorfozy znajdziecie w "Gospodyni" 6/2018

Zobacz efekty metamorfozy - zamów egzemplarz lub prenumeratę "Gospodyni"

 

 

Metamorfozę przeprowadziła: Marlena Rąpała z Studio Wizerunku Pawie Oko.

Sesję zdjęciową wykonała: Magdalena Adamczewska.

Metamorfoza naszej czytelniczki została przeprowadzona w Apartamentach Pomarańczarnia, ul. Rybaki 12 w Poznaniu, www.pomaranczarnia.pl 

Partnerem metamorfozy jest firma Cellbes, która ufundowała odzież dla bohaterki metamorfozy. Wszystkie stylizacje użyte do sesjij zdjęciowej pochodzą z kolekcji firmy Cellbes. Znajdziesz ja w sklepie na www.cellbes.pl